ThetaHealing®

Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Bilinçaltımız olumlu, olumsuz duygu arasında fark bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir şey olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir.

İçimizdeki duyguların bir kısmı, bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunun bilinçli olarak farkındayızdır. Duygularımızın bir diğer kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu ve olumsuz duygulardır. Bilinç, zihnimizin %10-20‘lik kısmını oluştururken, bilinçaltı zihnimizin %80-90‘lık kısmını oluşturmaktadır. Bilinçaltı, bizim görmediklerimizi görür ve hatırlar. Bir gün aklınıza bir şey gelecek ve “Ben bunu nereden hatırlıyorum?” dediğinizde, geçmiş kayıtlarınızdan kaynaklı olduğunu düşünmezsiniz. Bilinçaltı bir depo işlevi görür. Gerekli gereksiz, en dikkate alınmayacak küçük detayları bile bilinçaltına kayıt ederken farkında olmadan, bilinçaltımızı çöplüğe çevirebiliriz. Sakladığı bilgileri olup olmadık zamanda ortaya çıkartabilir veya ummadığınız bağlantılarla yaşamınızı kararlarınızı etkileyebilir.

Bu çöplüğü yani bilinçaltını temizlemek dediğimizde olumsuz duygulara yüklediğiniz anlamlar değiştirmektir. Bir değişim-dönüşüm-denge söz konusu. Olumsuz bir kaydı pozitife çevirmek. Korku enerjisini sevgi enerjisine dönüştürmek gibi. Unutmayalım ki, tek engel biz ve zihnimiz. Düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır. Bilinçaltının aktif olduğu bilinç komutlarının zayıfladığı frekans Teta frekansıdır. Bu frekansta iken yapılan olumluya dönüş çok hızlı hayata geçer. Theta Healing tekniği ile yapılan bilinçaltı temizliği bireyseldir. Kişiye özel olarak yapılması, kendinizle de başbaşa kalarak sorunlarınızı, engellerinizi, size yük gelen sırlarınızı yada kurtulmak istediğiniz yön ve düşüncelerinizi daha rahat açığa çıkmasına sebebiyet vermektedir. Özel program değişiklikleri, his yüklemeleri, yaşamınızın her alanında iyileştirme ve yaratımlar çözüme gitmek daha kolay olacaktır. Yapmanız gereken sadece inanç sistemlerinizi değiştirerek her şeydeki enerjinin bedeninizin kendini iyileştirme çabasını desteklemesine ve Teta Şifasının hayatınızda aradığınız değişimi yaratmanız için yardımcı olmasına izin vermeniz.

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.