Thetahealing®

Derin Kazma Theta Şifa Tekniğinin uzmanlık eğitimidir. Hayatınızda oluşan kök inançları, engelleri tek tek bularak temizlemek yerine öğreneceğiniz sekiz tip yöntemle en derindeki bulup değiştirip domina taşı gibi diğerlerinin de değişmesini ve hayatınızın hızlı dengeye gelmesini sağlar. Bu çalışmada yaşamımızda bize ayna tutanların aslında bizi hangi erdemlere ulaştırdığını, bu erdemleri hayatımızda deneyimlemek için kendimize nasıl izin vereceğimizi öğreniriz. Erdem ruhun olgunluğudur.

Bu olgunluğa ulaşırken, yakaladığınız en derindeki kök inanç veya engel tavırlarda farkındalıklar bazen de isteksizlikler oluşturur. Tanımlanması zor ve derin bilinçaltı düşünce ve inançlarını rahatlıkla keşfetmemiz derin kazma eğitimi ile mümkündür.

Derin Kazma Eğitimi, Theta Healing şifa tekniğinin en iyi şekilde kullanmak, sağlam bir temel oturtmak, ihtiyacınız olan ipuçları ve bilgileri alarak danışanlarınızın kök inançlarını bulmak için güvenle kazma yapmanız için oluşturulmuştur. Sorunun kökenini ve gerçek nedenini başarıyla tanımlayamazsanız hangi inançları değiştireceğinizi bilemezsiniz. Bu aynı zamanda yaptığınız değişikliklerin geçici olacağı ve temizlenmemiş negatif inançların gerçek şifayı engelleyebileceği anlamına gelir. ThetaHealing®  Derin Kazma seminerinden sonra hem kendi, hem sevdiklerinizin ve danışanlarınızın kök inançlarını bulup değiştirmekle ve onlara kendi potansiyellerini geliştirecek yeni yollar sunmakta ustalaşmış olursunuz.

DIG DEEPER (DERİN KAZMA) EĞİTİM KONU BAŞLIKLARI

 • Kazma’nın sekiz kısa ve etkili yolu
 • En derin korkularımız
 • Kızgınlığın arkasındaki nedenler
 • Hastalığı yaratan nedenler
 • Hastalık ize nasıl hizmet eder
 • Genetikten getirdiklerimiz
 • Ortak bilinçten kayıtlar
 • Yaratım engelleri
 • Yaşam deneyiminden öğrenilen erdemler‘
 • İmkansız’ı aşmak
 • ‘Zorluk’ inancı

Eğitimin Süresi:
TheThetaHealing® Basic kursu 2 günlük bir eğitimdir.  Eğitim, Cumartesi ve Pazar günü saat 10:00 -17:30 gerçekleşecektir.

Eğitim Dökümanı:
Bu eğitim sonrasında Thetahealing Institute onaylı sertifikalar ve seminer notları teslim edilecek, dilerseniz www.thetahealing.com sitesinde yer alan practioner’lar arasında isminiz yer alacaktır. Bu çalışma sonrasında ThetaHealing DIG DEEPER Practitioner’ı olabilecek ve kendi başınıza şifa seansları verebileceksiniz. Sertifikanız 5 yıl süreyle geçerlidir.

Eğitim Katılım Şartı:
ThetaHealing® BASIC DNA + ADVANCED DNA Uygulayıcı sertifikası sahibi olmak.

Eğitim Ücreti:
400 Usd+KDV

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.