ThetaHealing®

Evren dinamik bir değişim içinde işliyor. Bedeniniz ve zihniniz evrenle devamlı ve dinamik bir alışveriş içindedir ve bu enerjinin dolaşımını engellemek damarlarınızdaki kanın dolaşımını engellemek gibidir. Kan dolaşımınız durduğunda kanda pıhtı oluşumu, ardından tıkanıklık başlar. Hayatınızda bolluk ve bereketi yaratmak için akışa engel olan inançları değiştirmek akışa izin vermek mümkün. Çünkü evrende herkese yetecek kadar bolluk bereket var. Tek yapmamız gereken istediğimizi dilemeyi bilmektir.

Bu eğitim çabuk zengin olma eğitimi gibi algılanmamalıdır. Zenginlik, “Bolluk ve bereket içinde akmak” anlamına gelir. Para sadece bir sembol, değiş tokuş ettiğimiz ve evrene sunduğumuz hizmetlerin sonucu olan hayat enerjisine bir örnektir. Bolluk bereket bilinci yaşamımızda, bedenimizde, tüm hücrelerimizde hissettiğimizde yaratımlarımız artar, dileklerimiz gerçek olur. Gerçek şu ki biz kendi gerçeğimizi yaratıyoruz ve evrenin bize sunabileceği olasılıklardan en iyisini yaratmanız mümkün.

ThetaHealing® Manifesting and Abundance ( Bolluk bereket ve yaratım) eğitiminde genetiğimizden atalarımızdan gelen kıtlık bilincini, yaşamımız boyunca öğrendiğimiz çaresizliklerimizi, sınırlarımızı kaldıracağız.  Vianna Stibal’in çalışmaları sırasında keşfettiği bizi bolluk ve bereketten alıkoyan inançları bulacağız.  Theta Healing tekniği ile hem inançları olumlu hale getirecek hem de zenginlik, bolluk bereket için tanımadığımı hisleri yüklemeyi öğreneceğiz. Bir plan yaparak niyetlerinizi belirleyip fikirlerinizi takip ederek başarılarınıza ulaşmayı ve Teta dalgasında kendi gerçeğinizi yaratmayı öğreneceksiniz.

BOLLUK BEREKET VE YARATIM EĞİTİMİ KONU BAŞLIKLARI

  • Bolluğu yaşamınıza almak için Vianna’nın günlük tavsiyeleri
  • Bolluk ve Bereketin önündeki Blokajları temizlemek
  • Başarıyı sağlamak için Theta’dayken yaratmak
  • Duyguların yaratılması
  • Geleceği Görmek
  • Kendi Potansiyelinizi Kullanmak
  • Theta Egsersizi – Kutsal Zaman
  • Paranızı, evinizi arındırmak
  • Yaratıcı enerjiyi kullanmak

Eğitimin Süresi:
TheThetaHealing® Basic kursu 2 günlük bir eğitimdir.  Eğitim, Cumartesi ve Pazar günü saat 10:00 -16:30 gerçekleşecektir

Eğitim Dökümanı:
Bu eğitim sonrasında Thetahealing Institute onaylı sertifikalar ve seminer notları teslim edilecek, dilerseniz thetahealing.com sitesinde yer alan practioner’lar arasında isminiz yer alacaktır. Bu çalışma sonrasında Theta Healing Manifesting and Abundance Practitioner’ı olabilecek ve kendi başınıza şifa seansları verebileceksiniz. Sertifikanız 5 yıl süreyle geçerlidir.

Eğitim Katılım Şartı:
ThetaHealing® Manifesting and Abundance Uygulayıcı sertifikası sahibi olmak.

Eğitim Ücreti:
400 Usd+KDV

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.