ThetaHealing®

Çocuklarınızla beraber sezgisel yeteneklerinizi keşfetmek, algımızı derinleştirmek ve bilincimizi yükseltmek için birçok eğlenceli ve eğitici teknik deneyimleyemeye hazır mısınız? Çocuklarımızla ortak aktivitelerde bulunmak heyecan vericidir ve yaşamımıza yansıttığımızda ödüllendirici olur.

Gökkuşağı Çocukları hassas, sabırlı, sevgi dolu ve zekidirler. Ortama çabuk uyum sağlama ve ortamdaki enerjiyi değiştirme yetenekleri vardır.  Çocuk olmalarına rağmen hepsi birer bilgedir. Geçmişte gerçek sevginin anlamını tüm insanlara gösterebilmek için dünyaya “İndigo Çocuklar” gelmişti. İndigo çocuklar da dünyaya koşulsuz sevgi ve sabrın anlamını tekrar hatırlatmak için Gökkuşağı Çocuk haline dönüşmektedir.

Bu çalışmada çocuklarınızla beraber veya yetişkin olarak, Thetahealing tekniğini ile bilinçaltı kalıplarını keşfedip değiştirme deneyimleri kazanabilirsiniz. Var oluş seviyeleri hakkında sohbet eder, bitkilerle ve hayvanlarla iletişim kurabilirsiniz. Kızılderililer ve Şaman inançlarında “Güç Hayvan” anının güçlerini arttırdığını ve dışarıdan gelen tehlikelere karşı kendilerini koruduğunu düşünür.

Yaşamınız boyunca hep sizinle birlikte olan “ Güç Hayvanı” nızı keşfediyor olacaksınız. Kendinize sevgi göndererek, dünyanın neşe sevgi dolu bir gezegen olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.