ThetaHealing®

Ruh eşi zaman içinde başka bir yerden, varoluş öncesinden tanıdığımız biridir. Ruh eşleri bazen uyumlu olur, bazen de olmazlar ama kalbiniz onları içgüdüsel olarak hatırlayacaktır ve onları sevecektir. Ruh eşinin kalbinizi daha hızlı çarptıran ve avuç içlerinizi terleten manyetik bir çekimi vardır. İçlerinde özel bir şey vardır. Onları gördüğünüz için heyecanlanırsınız ve ayrı kaldığınızda da onları tekrar görmeyi iple çekersiniz.

Ruh eşlerinin var olduklarını ve onların da muhtemelen sizi aradıklarını bilmek önemlidir. Hayat yolculuğunuz için mükemmel ruh eşini bulmak mümkündür.

Günümüzde her zamankinden daha fazla ruh eşi vardır. Bir kişinin farklı yaşlarda, farklı şekil ve büyüklükte düzinelerce ruh eşi olabilir.Ruh Eşinizi yaşamınıza çekmek için bilinçaltı seviyesinde yeni ve sağlıklı ilişkiler yaşamayı onaylıyor olmalısınız. Yaşamın her alanında olduğu gibi aşk hayatımızı da bilinçaltı kayıtlarımız yönetir. Mevcut bilinçaltı kayıtlarınızda eski ilişkilerin yıpratıcı enerjilerini taşıyorsanız, ruhsal şifa sürecine girmeli, doğru enerjiye geçiş yaparak ruh eşinizi yaşamınıza dâhil etmeye hazır hale gelmelisiniz.

Bilinçaltınızda Ruh Eşinizin yaşamınıza çekilmesini engelleyen eski ilişkiler, yalnızlığınızın sebepleri, karşılaştığınız birçok engelin kök nedeni geçmişinizde yatıyor ve hepsi de olumlu hale getirilebilir. Bizler her an enerji yayan varlıklar olarak evrende büyük bir mıknatıs görevi görüyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde enerjimize uygun frekanslardaki insanları/olayları/durumları yaşamımıza çekiyoruz. Ruh Eşinizi yaşamınıza doğru enerjiyle davet etmeli ve içinizdeki muhteşem yaratım gücü ile işbirliği içinde olmalısınız.

“Theta Healing Tekniği İle Ruh Eşi Çalışması” Ruh Eşlerini buluşturmaya yönelik hazırlanmış olan çok etkili ve pratik bir bilinçaltı dönüşümü çalışmasıdır. Bilinçaltımızın yaydığı enerji frekansı Teta’dır. Bütün büyük değişimler ve dönüşümler Teta’da olur. Seans sırasında yapılan tüm olumlu telkinler Teta frekansında bilinçaltına kaydedilir ve büyük değişim aşk yaşamınızda aktive edilir.

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.