ThetaHealing®

Son yıllarda tüm dünyada “ZAYIF KADIN GÜZELDİR” inancı oluştuğunu gözlemliyoruz. Oysa doğaya baktığımızda tüm canlıların doğal ortamlarında ideal kiloya sahip yaşadıklarını görürüz. Güzel olan zayıflık değil ‘’ İDEAL KİLO ‘’ da olmaktır. İdeal kilolu olmak sağlıklıdır. Kişinin aileden gelen genetik bir vücut yapısı ve iskelet sistemi vardır. Stres, korku ve endişelerin, bilinçaltı inançların, insanlığın ortak bilincinden edindiği blokajların etkileri de çok zayıf olmak uğruna bedeni zorlamak ruh ve beden sağlığının bozulmasına sebep olur.

Çoğumuz kilo söz konusu olduğunda sonucu değiştirmek üzere diyet, spor, estetik uygulamalar üzerine yoğunlaşıp, sebebi göz ardı etmeye eğilimliyiz. Bu yüzden bin bir çaba ile verdiğimiz kiloları fazlasıyla geri alıp, hayal kırıklıkları yaşarız, moralimiz bozulur. Kendimizi suçlarız, zaman zaman vazgeçip, sonra azimle tekrar başlarız.
ThetaHealing® Rhythm ideal kilo eğitiminde bedenimizle sağlıklı ilişkimizi yeniden kurarak, bedenin sesini dinleyerek ve işbirliği yaparak ideal kilomuzda yaşamanın yolunu öğreniriz.

Bu tek günlük eğitim, size hayatınızı istediğiniz biçim ve şekilde yaşayabilmeniz için özgür seçimler yapabilme, ruhunuzun evi olan bedeninizde sağlıklı, mutlu yaşayabilme olanağı sağlar.

RİTİM İDEAL KİLO EĞİTİMİ KONU BAŞLIKLARI

  • Fazla Kilo ve Obezite inanç çalışmaları
  • Sekiz Dakika Kuralı ile Özel Egzersiz
  • İdeal Kilo His Yüklemeleri
  • Yüksek Benliğin Etkisi
  • Yiyecekleri Kutsamak
  • Kalp Şarkısı

Eğitimin Süresi:
TheThetaHealing® Basic kursu 1 günlük bir eğitimdir.  Eğitim, Cumartesi veya Pazar günü saat 10:00 -16:30 gerçekleşecektir.

Eğitim Dökümanı:
Bu eğitim sonrasında Thetahealing Institute onaylı sertifikalar ve seminer notları teslim edilecek, dilerseniz thetahealing.com sitesinde yer alan practioner’lar arasında isminiz yer alacaktır. Bu çalışma sonrasında ThetaHealing RHYTHM to a Perfect Weight (İdeal Kilo) Practitioner’ı olabilecek ve kendi başınıza şifa seansları verebileceksiniz. Sertifikanız 5 yıl süreyle geçerlidir.

Eğitim Katılım Şartı:
ThetaHealing® DIG DEPPER Uygulayıcı sertifikası sahibi olmak.

Eğitim Ücreti:
200 Usd+KDV

Lütfen eğitimlerinizi THINK’e bağlı eğitmenlerden aldığınızdan emin olunuz.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.