1975 yılında Kocaeli’nde doğdum. Özel Seymen Lisesinde okurken çalışma hayatıma başladım. Turizm sektörünün farklı departmanlarında çalışırken Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdim. TURSAB /Deulcom International dan aldığım eğitimle Tur operatörü olarak çalışma hayatıma devam ettim. Mesleğim, birçok yeri ziyaret etme imkânı yarattı. Bu şekilde farklı kültür, inanış, yaşam ve düşünce biçimlerini inceleme fırsatım oldu. Ağırlıkta seyahatlerim Uzakdoğu oluyordu. Lise yıllarında merakım olan Budizm, Taoizm, kendi kültürümüzden gelen Mesnevi Tasavvuf felsefeleri ve Ruh Bilimi ( Ruhsal, metafizik, psişik, yaratılış konuları ve psikoloji ) artık hobim olmaktan çıkıp daha geniş incelemeye başladığım konular haline geldi.

2008’de Dış Ticaret ve Turizm’i birleştirerek kendi adıma çalışmaya başladım. Bu bana araştırmalarım için daha fazla zaman veriyordu. Varoluş ve spiritüalizm üzerine yaptığım incelemeler Astroloji ve Numerolojiyide beraberinde getirdi. Atlantis ve Mu dönemleri üzerine kaynakları konuları inceleyerek, mitoloji semboller ve insan psikolojisi üzerine araştırmalarıma devam ettim.

Çin de Qi gong tekniği, Meditasyon ve Chakra eğitimlerini , Ülkemde ise değerli hocalarım, Reiki Master Semra AKAN ÖMÜR’den Reiki , Theta Healer Master Sühan AKGÜN’den Theta Healing eğitimlerini aldım.

Bu dünyaya Yaşamak için geldik ! Ve aynı zamanda, Öğrendiklerimizi kendimize saklamak yerine paylaşmak ve çoğaltmak için …

Hayatlarımızı, kendimiz ve ikili ilişkilerimizde daha huzurlu, mutlu, kaliteli bir duruma dönüştürmenin mümkün olduğunu aldığım eğitimlerle öğrendim ve uyguluyorum.

Hayatını değiştirmek isteyenlerin dönüşümüne destek vermek için SEVEN THETA’ ya katıldım.