Theta Healing Nedir?

1995’ in sonlarında lenf kanseri teşhisi alan  Vianna Stibal, kendi bulduğu şifa tekniği ile bedenini kanser hücrelerinden arındırmayı başardı.

Ve bu başarı  bugün “Teta şifası” olarak bilinen

THETA HEALING şifa türünü geliştirme sürecinin; sadece başlangıcıydı..

Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Bilinçaltımız olumlu, olumsuz duygu arasında fark bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir şey olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir.

İçimizdeki duyguların bir kısmı, bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunun bilinçli olarak farkındayızdır. Duygularımızın bir diğer kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu ve olumsuz duygulardır. Teta Şifa Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarımızı bulmamızı ve bilinçaltımızı yeniden programlamamızı sağlar. Teta Şifa Tekniği gerçeğimizi kendimizin tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabiliriz.

Birçok kişi bu teknikle muhteşem açılmalar, başarılar, sağlık ve mutluluk yaşamışlardır.