1976 Yılında Ankara’da doğdum. İş hayatına istatistikçi olarak başladım ve daha sonra bilgisayar tabanlı uygulama programları geliştirme, network iletişim ve veri güvenliği alanlarında bilgisayar programcısı olarak çalıştım.

Bilişim kariyerim aracılığıyla hayatıma giren bilgisayar kodlarının kendi bilinçaltı kodlarımı merak etmeme ve aslında hayatımı nasıl yönettiklerini fark etmeme sebep olması beni Theta Healing yöntemiyle tanıştırdı ve onları kendime ve bütüne katkı olacak şekilde değiştirmenin mümkün olduğunu öğrendim.

Yoga, nefes ve bilinçli yaşam gibi çalışmaların hediyesi olarak gelen her farkındalığı anında dönüştüre bilmemin, geçmişten gelen ve artık hizmet etmeyen, bağları sevgiyle bırakıp ‘An’ ı ‘An’ da değiştirip geleceğe güvenle bakabilmeyi sağlayan; bedeni, zihni ve ruhu besleyen ve koşulsuz sevgi enerjisi temeline dayanan Theta Healing yönteminin kendimin ve danışanlarımın hayatında yarattığı değişim ve dönüşümleri gözlemledikçe bu tekniği herkesin öğrenip uygulayabilmesine katkı olmak istedim ve Vianna Stibal’dan eğitimcilik eğitimlerini almaya başladım.

Seven Theta ailesinde, değişim ve dönüşümle dengede kalmak için bilgiyi ve deneyimleri sevgiyle paylaşmaktayım.